GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Tasarım Kafes ile Sultan Papağanı

Cinsi
Cinsiyet
:  Tek Erkek
Yaş
:  1 Yaşında
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  45048
İlan Tarihi
:  13 Aralık 2021


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 ay önce yayınlandı
Bu ilan görüntülendi

Sultan Papağanımız Çiko'yu özel sebeplerden ötürü sahiplendirmek istiyoruz. Asla el ısırmaz çok uysal bir hayvandır. Bir kez bile ısırmadı. Kedi köpek gibi ilgi isteyen, ele gelen sevdiren bir hayvan. Alacak kişinin her gün en az bir kere kafesinden çıkarması gerekmektedir. Alacak kişinin bunu göz önünde bulundurması gerekmektedir.

 

Kafesi tasarımdır, bu kafes sayesinde kafes dışına tüy, toz, pislik düşmemektedir. Daha önce pirinç kafeste bakıyorduk ve etraf çok kirleniyordu. Bu kafesi yaptırdıktan sonra çok rahat ettik. Kendi kafesi ile beraber pirinç kafesi de vereceğim. Taşıma amaçlı kullanılabilir. Bütün eşyaları vardır. Alacak kişinin başka masraf yapmasına gerek yoktur.Şuanda sadece pirinç kafesin değer en az  liradır. Kuş  daha büyük kafesi ve diğer eşyalarını yazmadım. Her şeyi toplam  vereceğim. Daha detaylı bilgi için whatsapp üzerinden iletişime geçiniz

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
Tasarım Kafes ile Sultan Papağanı #45048
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder