YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

EĞİTİME HAZIR SAĞLIKLI CENNET (SEVDA) PAPAĞANLARI

kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Cinsiyet
:  Tek
Yaş
:  4 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  58176
İlan Tarihi
:  06 Eylül 2023


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 1 ay önce yayınlandı
Bu ilan görüntülendi

  • İlan Detayları

Ailemizin üyeleri Yeşim ve Limon'un ikizleri olarak 2023 Haziran'da dünyaya merhaba ddiler. İki adetler. Yavru oldukları için cinsiyetleri henüz belli değil, ancak erkek olduklarını düşünüyoruz.Cennet papağanları aşırı hareketli, ve bir okadar da şımarık kuşlardır. İlgiyi ve oyun oynamayı çok severler. Öyle ki onlara ilgisiz kaldığınız zaman sizin ilginizi çekmek için sürekli sizi rahatsız ederler, aşırı oyuncudurlar, yaramazlıklarıyla hayatımıza renk katarlar,bizi dinlendirir ve hayatın stresinden uzaklaştırırlar.

Cennet papağanları fazla bakım masrafı gerektirmez, kafesini hazırladıktan sonra sadece yem masrafınız olur, o da çok pahalı değil zaten. Ayrıca cennet papğanları sultan papağanları gibi etrafa kepek dökmez, temizdirler, bu nedenle evde onları uçurmak çok zevkldir. 15-20 yıl ömürleri vardır.

Manşette yazan fiyat kuşların tekli fiyatıdır . Çift alınırsa pazarlık edilir. Takas teklif etmeyiniz. Kuş satıcıları lütfen aramasın.

ÖNEMLİ NOT: Eğer kuşa yeterince ilgi gösteremeyecekseniz, sürekli kafeste tutacaksanız o zaman mutlaka çift olarak almalısınız. Çünkü ilgi görmeyen, yalnız bırakılan cennet papağanları depresyona girer.

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
EĞİTİME HAZIR SAĞLIKLI CENNET (SEVDA) PAPAĞANLARI #58176
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder