ÜYE GİRİŞİ

 

ŞİFRE HATIRLATMA

Kuspazari.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?


YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Acil Çiftleşmeye hazır Konuşan Evcil 1 Yaşında Sevda Papağan #12074

Cinsi
:   Papağan
Cinsiyeti
:  Tek Erkek
Yaşı
:  11 Aylık
Durum
:   YAYINDAN KALDIRILDI
İlan No
:  12074
İlan Tarihi
:  11 Mart 2016


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 yıl önce yayınlandı.
Bu ilan 934 defa görüntülenmiştir.
Bu ilan üyelerimizden 1 mesaj aldı.
Açıklama

Arkadaşlar hafta sonu jako alıcağımdan acil olarak mavişimi vermem lazım.  İkisinin birbirini görüp alışmasını istemiyorum evde bir kuş hakkım var onuda jakodan yana kullanmak istiyorum.

Maviş (%80 Erkek) ele omuza alışık kendini sevdirir oyunlar oynar vede bir kaç sözcük konuşur çok fazla ilgilenemiyorum haftanın 2 günü bir kaç saat onla ilgileniyorum ve 30 günlükken aldım onu ondan kolay öğreniyor ve alışıyor eve gelen herkese hemen gidip ona tepki verebiliyor oynamak istiyor kulaklarını kemiriyor saçlarını ısırıyor ama kolay kolay sinirlendirmezseniz ısırmıyor asla.

 

Bütün kafesi ayaklıkları ile teslim etmek istiyorum çünkü jakoya yeni büyük bir kafes alıcam her türlü ihtiyaçlarını karşılayabilecek vede onun değerini anlayacak biri alırsa çok iyi olur fiyat belki fazla gelebilir ama alabileceğiniz ender kuşlardandır. videosunuda yüklüyorum youtube oradan paylaşırım izlersiniz aldığınıza asla pişman olmayacağınız bir candır 

 

 

 

beka_1907 :
Yanlış yazmışımdır özür dilerim değiştirmek istedim değişmedi bir türlü bu türlerin cinsleri hakkında pek bilgim yoktu alırkende daha yeme düşmemişken aldıydım :) ilk defa muhabbet dışı bir kuşu eğittim baya zevkli bir 10 ay geçirdik.
Eleta :
sevda değil cennet

İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR

Acil Çiftleşmeye hazır Konuşan Evcil 1 Yaşında Sevda Papağan #12074
Gönder