GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE HATIRLATMA

KusPazari.com'a üye olduğunuz eposta adresinizi giriniz. Bu e-posta adresine şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email adresiniz

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

20-25 Günlük Yavrular Yeni Yeme Düşecekler Rezervasyona Açık

Cinsi
Cinsiyet
:  Toptan Satış
Yaş
:  1 Aylık
Durum
:   SÜRESİ DOLDU
İlan No
:  37398
İlan Tarihi
:  14 Şubat 2021


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 3 ay önce yayınlandı
Bu ilan görüntülendi

SATILIK SULTAN PAPAĞANI YAVRULARI

 

25 GÜNLÜK YAVRULAR

Tecrübeli çiftimden aldığım yavrularıdır. 3 adettir istediğiniz rengi seçebilirsiniz. Bakımları özel yemlerle yapılmaktadır. Kalite marka yemlerle bakılmaktadırlar.  10-15 gün içinde yeme düşeceklerdir. Bu kadar küçükken alınan papağanlar insana çok hızlı alışmaktadırlar.

Konuşturmak ve eğitmek için en uygun kuşlar yavru kuşlardır ne kadar küçük olursa o kadar iyidir. Petshoplardan alacağınız kuşlar genelde yetişkin olur ve insana çok zor alışmaktadır bunlar ise insana hemen alışacaklardır daha yeme bile düşmediler yeme düşer düşmez sizde olacaklar ve gözlerini sizinle açtıkları için ömür boyu can yoldaşınız olacaklardır. 5 senedir 20 den fazla sultan beslemiş ve üretmiş biri olarak bu konuda tecrübelerim bu şekildedir geçen seneden kendime ayırdığım kuşlar omzumdan inmemekte ağzımdan yem yemektedir isteyene foto dahi atarım.

Yavrular özel yemlerle beslenmiştir, anne babası tecrübeli çifttir daha önce pek çok kez yavru büyütmüşlerdir . Kafeslerinden özel verte laga marka yavru mamaları, çeşitli yemleri, vitaminleri, meyve sebzeleri eksik edilmemektedir alacak kişiden de bu hasssasiyeti gözetmesini beklerim. Kuşlara bakacağı yönünde kanaat etmediğim kişilere kuşları veremem. Gerçekten bakabilecek kişiler iletişime geçsinler, gerçekten bakabilecek kişilerle fiyatta yardımcı olurum. Son fotodaki grey babaları whiteface ise anneleridir.

Gebze içi elden teslim edileceklerdir almaya gelen kişi kafesiyle birlikte gelmeli ve gerçekten bakabileceğine dair tarafıma kanaat oluturmalıdır hayvanların vebaline giremem amacım kesinlikle ticaret değildir. Bakamayacak kişi verse kuşları vermem ama gerçekten bakacak kişilerede elimden gelen her şeyi yaparım.

 

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
20-25 Günlük Yavrular Yeni Yeme Düşecekler Rezervasyona Açık #37398
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder