GİRİŞ YAP
Email veya Kullanıcı Adı
Şifre
ŞİFRE YENİLEME

Üye olduğunuz email adresini ya da Cep Telefon numaranızı aşağıdan seçin ve girin. Bağlı olduğunuz email ya da Telefona şifre sıfırlama linki göndereceğiz.

Email Adresi ile
SMS İle

YAYINDAKİ DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

1,5 yaşında iskender papağanı

kişi şu anda bu ilanı inceliyor
Bu ilan Whatsapp'dan aldı
Cinsi
:   Papağan
Cinsiyet
:  Tek Erkek
Yaş
:  2 Yaşında
Durum
:   YAYINDAN KALDIRILDI
İlan No
:  54772
İlan Tarihi
:  20 Ocak 2023


BU İLAN YAYINDA DEĞİLDİR

Bu ilan 2 hafta önce yayınlandı
Bu ilan görüntülendi

İskender papağanımız Tarçın'ı, artık kendisiyle ilgilenemediğimiz için ona huzurlu bir ortam sağlayacak aileye ulaştırmak istiyoruz.

Tarçın ile birlikte bir adet büyük boy, tekerlekli ve altında saklama alanı bulunan kafes ile kafes ekipmanları ve ek besinleri de verilecektir.

Tarçın ıslık çalmayı çok seviyor, ayrıca 4-5 farklı kelimeyi ve ismini tekrarlıyor. Düzenli olarak ıslık melodisi dinletirseniz 1-2 hafta içinde çok rahat çalacaktır.

Cinsiyeti erkek, boynunda siyah halkası çıkmaya başladı. Ama mevsimler o kadar birbirine girdi ki, o da tüylerini bir türlü tam olarak değiştirip rahatlayamadı, halkasını tam olarak çıkaramadı.

Fiyatı buraya yazmıyorum ama zaten üç aşağı beş yukarı belli, ciddi kişiler istedikleri zaman arayabilirler. Ayrıca şu andaki fırın boyalı büyük boy kafeslerin de fiyatları belli. O yüzden "300'e olur mu, 500 versem, muhabbet kuşlarımdan birini vereyim, takas yapalım mı?" gibi anlamsız sorular için lütfen aramayın, sizin zamanınız da kıymetli benim zamanım da...

AKTİF DİĞER KATEGORİ İLANLARINI GÖREBİLİRSİNİZ

Yukarı
İLANI ŞİKAYET ET / HATA BİLDİR
1,5 yaşında iskender papağanı #54772
Maksimum 2000 Karakter Sınır
Gönder